Który typ płytek wybrać do łazienki?

Podczas wyboru płytek przemyśl dokładnie wszystkie aspekty, które dadzą w rezultacie najlepszy efekt. Na rynku jest dostępny bardzo szeroki wybór płytek, z łatwością każdy znajdzie wymarzony kształt oraz rozmiar. Jednak czasem w nadmiarze można się zgubić i wybór może przysporzyć wielu rozterek. Podczas wyboru najlepiej jest ustalić sobie cele i wiedzieć, że kafelki oraz glazura mają nie tylko funkcję estetyczną, ale również powinny być funkcjonalne. Firma z Otwocka bierze pod uwagę wszystkie potrzeby klienta i współpracując z wykwalifikowanymi pracownikami wspiera w podjęciu najlepszej decyzji. W ofercie oprócz płytek i glazury posiadają także terakotę, która jest bardzo popularna od czasów starożytności i to jawnie pokazuje, że moda nie przemija. Podobnie jak glazura, gres jest typem płytek ceramicznych, które wyśmienicie wkomponowują się do pomieszczeń, takich jak łazienka.

Wpis powstał na podstawie informacji ze strony sklepu Interkeram.

Podejmij przemyślaną decyzję

Każdy klient, wybierając płytki ma wiele wspaniałych opcji, takich jak wzór, materiał oraz kolor. Sklep z Halinowa podejmuje możliwe działania, by sprzedawany przez niego produkt był solidnie wykonany. Głównym powodem wyboru płytek przez sporą część ludzi jest ich widoczna na pierwszy rzut oka estetyka, która jest w stanie odmienić oblicze każdego wnętrza. Jednak priorytetem jest dopasowanie ich do stylu wnętrza, w którym będą ułożone. Jest to kluczowe, ponieważ, dbając o odpowiednią kolorystykę i plan wykonania mamy możliwość stworzenia czegoś wyjątkowego. Jeżeli zależy Ci na optycznym powiększeniu, to dobrym rozwiązaniem będą jasne płytki oraz glazura, jednak, jeśli chcesz dodać klimatu, to zdecyduj się na ciemne.

Co wybrać – glazura czy płytki?

W Sulejówku dostaniesz także glazury, które nadają troszkę innego efektu, niż płytki. Ten rodzaj wykończenia jest zrobiony w wyniku zmieszania gliny, piasku i talk. Można się także spotkać z nazwą płytki ceramiczne. Jest to często stosowany sposób na dodatkowe ozdobienie ścian, ponieważ jest przyjazny dla portfela i długo się utrzymuje oraz wygląda dobrze. Nadają się również do łazienki ze względu na wodoodporność. Także w tej sytuacji podczas wyboru kształtu i koloru ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.